úvod

Meranti.cz

O společnosti

MERANTI spol. s r.o.

Děláme zkrátka okna do duše a dveře do zahrady….

Společnost MERANTI spol. s r.o. vznikla v roce 2009 jako nástupce a pokračovatel firmy Pavlína Hofmanová MERANTI, která je na trhu již od roku 2003. Firma má v současné době 2 zaměstnance a několik spolupracovníků v oblasti montáží a dalšího servisu dle potřeby a velikosti zakázky.

Jak sám název společnosti napovídá – pracujeme se dřevem a věříme, že dřevo je jedním z nejlepších materiálů, které si může zákazník pro sebe a svůj dům zvolit. Roste v přírodě a v souladu z přírodou fungují i výrobky ze dřeva. Okna přirozeně dýchají, nepůsobí uměle a jsou skvělým základem i pro moderní interiéry a exteriéry.

Společnost MERANTI spol. s r.o. zastupuje na českém trhu již více než 12 let kvalitní české výrobce dřevěných eurooken, špaletových oken, dřevohliníkových oken, hliníkových oken a v neposlední řadě i plastových oken. Rovněž dodáváme na trh repliky historických dřevěných oken se všemi historizujícími prvky. Zároveň s okny nabízíme dřevěné vchodové dveře, plastové vstupní dveře, hliníkové i dřevohliníkově vchodové dveře, posuvně sklopné stěny, HS portály ve dřevě, plastu, hliníku i dřevohliníku a také terasové dveře. Vše přesně na míru dle skutečné situace na stavbě. Všechna okna můžeme nabídnout v několika typech profilace (včetně profilů certifikovaných pro Zelenou úsporám), zasklení i barev, u plastových oken v renolitových fóliích či v provedení RAL, u dřevěných oken i domoříme dle přání a požadavků zákazníka.

Garážová vrata nabízíme ve variantě – sekční, výklopná i rolovací, případně zajížděcí do strany. Rovněž v dřevěném provedení.

Našim zákazníkům poskytujeme veškerý odborný servis, který začíná odborným poradenstvím ohledně typu oken, výběru materiálu, dále pak zaměřením a konzultací na stavbě a konečně výběrem barev a doplňků na vzorkové prodejně, kde je většina typů oken k dispozici.

Snažíme se zákazníkům poskytnout veškeré doplňky k dřevěným eurooknům jako jsou předokenní rolety, předokenní žaluzie, vnitřní hliníkové i dřevěné žaluzie a látkové roletky, sítě proti hmyzu a dále pak venkovní a vnitřní parapety, širokou škálu okenního i dveřního kování a velký výběr ornamentních skel. Často se setkáváme s tím, že zákazník požaduje parapety přesně v barvě oken a tak je dodáváme na zakázku ve stejném barevném i materiálovém provedení k oknům. Rovněž máme v portfoliu parapetní desky z umělého kamene, které věrně imitují přírodní materiály za poměrně nižší cenu.

Přidanou hodnotou naší firmy je další stavební servis, který jsme schopni zajistit. Jedná se především o zednické začištění oken při rekonstrukci, likvidace původních oken, seřízení oken a následný záruční a především pozáruční servis. Okna jsme schopni ošetřit zárukou v době delší než je standartní pětiletá záruční doba.

"Maximálně se snažíme zákazníkům usnadnit poradenství při výběru vhodných oken s ohledem na jejich pracovní či jiné vytížení – proto navštěvujeme zákazníky osobně, nemusí za námi do kanceláře, ale my jim kancelář přivezeme včetně vzorků. Poradíme přímo na místě a rádi zajistíme i případnou ukázku některé z realizací."

V rámci interiéru nabízíme dodávky a montáže vnitřních dveří – a to jak foliovaných, laminátových či lakovaných , tak samozřejmě interiérových dveří v plném masivu či široké škále dýhování a moření. Při výběru jsme schopni poradit i prostřednictvím bytového architekta, který dokáže zákazníkovi dokonale poradit v návaznosti na další prvky v interiéru, případně vše zkreslit v několika možných variantách.

Ruku v ruce se dveřmi přichází na řadu i podlahové krytiny. Nabízíme dodávky a realizace podlah v přírodních i moderních materiálech, jako je vinylová a laminátová podlaha. Dřevěné podlahy v nejširší škále materiálového, tvarového i barevného provedení, včetně renovace původních podlahových krytin, jako jsou parkety. Realizace včetně zaměření, poradenství a následné přípravy povrchu před pokládkou je samozřejmostí. Vše po předchozí konzultaci s přáním zákazníka.

Nedílnou součástí interiérů bývají schodiště. Dodáváme a montujeme schody samonosné ve dřevě v kombinaci s různými typy zábradlí (dřevěná, skleněná, nerezová či jejich kombinace) Jsme schopni domořit dřevo do odstínu podlahy či dveří a napojit schodiště s horní i spodní podlahovou krytinou. Rovněž realizujeme obklady betonového schodiště. V současné době je stále více žádaný obklad schodiště vinylovým materiálem a to jak nalepeným, tak levnější variantou-obkladem s povrchem vinylu.

Co se týká zábradlí, realizujeme rovněž venkovní typy zábradlí v nerezu, pozinku či konstrukce včetně lakování a to i s napojením na francouzská okna.

Vzhledem k tomu,že na trhu působíme již pěknou řádku let, spolupracujeme s prověřenými dodavateli a na základě toho jsme zákazníkovi schopni vyjednat krátký termín dodání, což je v dnešní uspěchané době obrovskou výhodou.