úvod

Naše portfolio služeb

Okna | Dveře | Interiéry

01

Okna

Našim zákazníkům poskytujeme veškerý odborný servis, který začíná odborným poradenstvím ohledně typu oken, výběru materiálu, dále pak zaměřením a konzultací na stavbě a konečně výběrem barev a doplňků na vzorkové prodejně, kde je většina typů oken k dispozici.


Snažíme se zákazníkům poskytnout veškeré doplňky k dřevěným eurooknům jako jsou předokenní rolety, předokenní žaluzie, vnitřní hliníkové i dřevěné žaluzie a látkové roletky, sítě proti hmyzu a dále pak venkovní a vnitřní parapety, širokou škálu okenního i dveřního kování a velký výběr ornamentních skel. Často se setkáváme s tím, že zákazník požaduje parapety přesně v barvě oken a tak je dodáváme na zakázku ve stejném barevném i materiálovém provedení k oknům. Rovněž máme v portfoliu parapetní desky z umělého kamene, které věrně imitují přírodní materiály za poměrně nižší cenu.

02

Dveře

Od bezpečnostních vstupních dvěří až po interiérové


V rámci interiéru nabízíme dodávky a montáže vnitřních dveří – a to jak foliovaných, laminátových či lakovaných , tak samozřejmě interiérových dveří v plném masivu či široké škále dýhování a moření. Při výběru jsme schopni poradit i prostřednictvím bytového architekta, který dokáže zákazníkovi dokonale poradit v návaznosti na další prvky v interiéru, případně vše zkreslit v několika možných variantách.

Naše

Portfolio služeb

Přidanou hodnotou naší firmy je další stavební servis, který jsme schopni zajistit. Jedná se především o zednické začištění oken při rekonstrukci, likvidace původních oken, seřízení oken a následný záruční a především pozáruční servis. Okna jsme schopni ošetřit zárukou v době delší než je standartní pětiletá záruční doba.

Podlahy

Nabízíme kompletní porfolio podlahových krytin na klíč

Dveře či okna

Kompletní nabídka dveří či oken

Schody a interiéry

Ať už vnitřní schodiště či venkovní zábradlí

Nabídka na míru

Potřebujete vytvořit komplexní projekt pro nový byt či dům?

03

Podlahy

Nabízíme kompletní porfolio podlahových krytin na klíč


Ruku v ruce se dveřmi přichází na řadu i podlahové krytiny. Nabízíme dodávky a realizace podlah v přírodních i moderních materiálech, jako je vinylová a laminátová podlaha. Dřevěné podlahy v nejširší škále materiálového, tvarového i barevného provedení, včetně renovace původních podlahových krytin, jako jsou parkety. Realizace včetně zaměření, poradenství a následné přípravy povrchu před pokládkou je samozřejmostí. Vše po předchozí konzultaci s přáním zákazníka.

04

Schodiště

Schodiště bývá většinou komplikací, ale díky našim subdodavatelům jsme schopni zajistit instalaci expresně


Nedílnou součástí interiérů bývají schodiště. Dodáváme a montujeme schody samonosné ve dřevě v kombinaci s různými typy zábradlí (dřevěná, skleněná, nerezová či jejich kombinace) Jsme schopni domořit dřevo do odstínu podlahy či dveří a napojit schodiště s horní i spodní podlahovou krytinou. Rovněž realizujeme obklady betonového schodiště. V současné době je stále více žádaný obklad schodiště vinylovým materiálem a to jak nalepeným, tak levnější variantou-obkladem s povrchem vinylu.

Co se týká zábradlí, realizujeme rovněž venkovní typy zábradlí v nerezu, pozinku či konstrukce včetně lakování a to i s napojením na francouzská okna.